Autolockdoos dubbele plakstrip 260 x 200 x 160 mm
Artikelnr:
07011207
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,29€ 1,56
Per Stuk
Autolockdoos dubbele plakstrip 260 x 200 x 160 mm met automatische bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Handig voor retouren en snel te openen zonder hulpmiddel.
Op voorraad
- Dubbele plakstrip
- Zelfsluitende bodem
- Tearstrip
Jij betaalt
€ 1,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,80
Excl. BTW
€ 48,16
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos dubbele plakstrip van 260 x 200 x 160 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de zelfklevende sluiting. De tweede plakstrip is ideaal voor retourzendingen. Dankzij de tearstrip opent de ontvanger de doos eenvoudig zonder hulpmiddel.
Specificaties
| Artikelnummer | 07011207 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 260 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |