Autolockdoos dubbele plakstrip 430 x 300 x 200 mm
Artikelnr:
07011225
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,56€ 1,89
Per Stuk
Autolockdoos dubbele plakstrip 430 x 300 x 200 mm met automatische bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Snel te sluiten en handig voor retourzendingen.
Niet op voorraad
- Dubbele plakstrip
- Zelfsluitende bodem
- Tearstrip
Jij betaalt
€ 1,94
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 931,20
Excl. BTW
€ 1.126,75
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos dubbele plakstrip van 430 x 300 x 200 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de zelfklevende sluiting. De tweede plakstrip is ideaal voor retourzendingen. Dankzij de tearstrip opent de ontvanger de doos eenvoudig zonder hulpmiddel.
Specificaties
| Artikelnummer | 07011225 |
|---|---|
| DIN formaat | A3 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 430 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 480 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |