Autolockdoos plakstrip 215 x 150 x 80 mm
Artikelnr:
07001275
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,72€ 0,87
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 215 x 150 x 80 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en eenvoudig te openen zonder tape.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 1,11
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 22,20
Excl. BTW
€ 26,86
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 215 x 150 x 80 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de geïntegreerde plakstrip. Dankzij de scheurperforatie open je de doos eenvoudig en netjes, zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor bescherming, opslag en transport van middelgrote artikelen en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001275 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2400 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |