Autolockdoos plakstrip 215 x 160 x 80 mm
Artikelnr:
07021357
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,65€ 0,79
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip basic 215 x 160 x 80 mm met automatische bodem en plakstrip. Lichtgewicht, snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Lichtgewicht ontwerp
- Zelfklevende sluiting
Jij betaalt
€ 1,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 20,00
Excl. BTW
€ 24,20
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip basic van 215 x 160 x 80 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem en plakstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de zelfklevende sluiting. Dankzij het lichte ontwerp en compacte formaat is deze doos ideaal voor het verpakken van producten tot en met 5 kg. Geschikt voor opslag, transport en bescherming.
Specificaties
| Artikelnummer | 07021357 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2880 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |