Autolockdoos plakstrip 240 x 160 x 120 mm
Artikelnr:
07021359
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,77€ 0,93
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip basic 240 x 160 x 120 mm met automatische bodem en plakstrip. Lichtgewicht, snel opgezet en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Lichtgewicht ontwerp
- Zelfklevende sluiting
Jij betaalt
€ 1,18
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 23,60
Excl. BTW
€ 28,56
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip basic van 240 x 160 x 120 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem en zelfklevende sluiting. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de plakstrip. Dankzij het lichte ontwerp en compacte formaat is deze doos ideaal voor het verpakken van producten tot en met 5 kg. Geschikt voor opslag, transport en bescherming.
Specificaties
| Artikelnummer | 07021359 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 240 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 120 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1760 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |