Autolockdoos plakstrip 305 x 215 x 130 mm
Artikelnr:
07021352
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,12€ 1,36
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip basic 305 x 215 x 130 mm met automatische bodem en plakstrip. Lichtgewicht, snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Lichtgewicht ontwerp
- Zelfklevende sluiting
Jij betaalt
€ 1,72
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 34,40
Excl. BTW
€ 41,62
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip basic van 305 x 215 x 130 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem en plakstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de zelfklevende sluiting. Dankzij het lichte gewicht en compacte formaat is deze doos ideaal voor lichte producten tot en met 5 kg. Geschikt voor verzending, opslag en bescherming.
Specificaties
| Artikelnummer | 07021352 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1700 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |