Autolockdoos plakstrip 315 x 290 x 215 mm
Artikelnr:
07001282
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,75€ 2,12
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 315 x 290 x 215 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 2,70
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 54,00
Excl. BTW
€ 65,34
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 315 x 290 x 215 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem die vanzelf sluit. Dankzij de geïntegreerde plakstrip sluit je de doos snel en zonder tape. De scheurperforatie maakt openen eenvoudig en netjes. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor opslag, transport en bescherming van middelgrote artikelen. Goed te recyclen en ruimtebesparend in opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001282 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 315 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 290 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 520 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |