Autolockdoos plakstrip 370 x 280 x 173 mm
Artikelnr:
07001213
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,78€ 2,15
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 370 x 280 x 173 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en eenvoudig te openen zonder tape.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 2,74
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 54,80
Excl. BTW
€ 66,31
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 370 x 280 x 173 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de geïntegreerde plakstrip. De scheurperforatie maakt openen eenvoudig en netjes, zonder gereedschap. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor bescherming, opslag en transport van middelgrote artikelen en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001213 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 370 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 173 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 480 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |