Autolockdoos plakstrip 370 x 280 x 173 mm
Artikelnr:
07021213
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,78€ 2,15
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 370 x 280 x 173 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 2,74
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 54,80
Excl. BTW
€ 66,31
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 370 x 280 x 173 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de kleefsluiting. De scheurperforatie maakt openen eenvoudig zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor wie snel wil verpakken met betrouwbare bescherming.
Specificaties
| Artikelnummer | 07021213 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 370 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 173 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 480 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |