Autolockdoos plakstrip 439 x 316 x 83 mm
Artikelnr:
07001217
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,30€ 2,78
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 439 x 316 x 83 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en eenvoudig te openen zonder tape.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 3,54
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 70,80
Excl. BTW
€ 85,67
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 439 x 316 x 83 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de geïntegreerde plakstrip. Dankzij de scheurperforatie open je de doos eenvoudig en netjes, zonder hulpmiddel. Ideaal voor bescherming, opslag en transport van middelgrote artikelen en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001217 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 439 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 316 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 83 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 360 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |