Autolockdoos plakstrip 450 x 330 x 260 mm
Artikelnr:
07001285
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,32€ 2,81
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 450 x 330 x 260 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en geschikt tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 3,57
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 35,70
Excl. BTW
€ 43,20
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 450 x 330 x 260 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem eenvoudig met de kleefstrip. De scheurperforatie maakt openen gemakkelijk zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor opslag, transport en verzending van middelgrote artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001285 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 450 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 330 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 260 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 400 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |