Autolockdoos plakstrip 500 x 400 x 300 mm
Artikelnr:
07001286
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,02€ 3,65
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 500 x 400 x 300 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en geschikt tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 4,65
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 46,50
Excl. BTW
€ 56,27
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 500 x 400 x 300 mm is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de kleefstrip. De scheurperforatie maakt openen eenvoudig zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg en ideaal voor opslag, transport en verzending van middelgrote artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001286 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 500 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 180 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |