Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 220 x 155 x 115-⤓ 70 mm
Artikelnr:
07001383
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,06€ 1,28
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic 220 x 155 x 115-70 mm met plakstrip en scheurstrip. Snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Variabele hoogte
- Plakstrip sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 1,63
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 16,30
Excl. BTW
€ 19,72
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic van 220 x 155 x 115-70 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en scheurstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en past de hoogte eenvoudig aan via de rillijnen. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting en de scheurstrip maakt openen makkelijk. Ideaal voor het efficiënt verpakken van lichte producten tot en met 5 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001383 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2100 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |