Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 300 x 250 x 180-⤓ 120 mm
Artikelnr:
07001389
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,77€ 2,14
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic 300 x 250 x 180-⤓ 120 mm met plakstrip en scheurstrip. Snel op te zetten en geschikt tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Variabele hoogte
- Plakstrip sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 2,72
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 27,20
Excl. BTW
€ 32,91
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic van 300 x 250 x 180-⤓ 120 mm is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een automatische bodem, plakstrip en scheurstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en past de hoogte eenvoudig aan via de rillijnen. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting en de scheurstrip maakt openen eenvoudig. Ideaal voor het efficiënt verpakken en verzenden van producten tot en met 5 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001389 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 120 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 720 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |