Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 325 x 240 x 250-⤓ 150 mm
Op voorraad
- Variabele hoogte
- Zelfklevende sluiting
- Openscheurperforatie
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic van 325 x 240 x 250-⤓ 150 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en openscheurperforatie. Je zet de doos snel op zonder tape en stelt de hoogte eenvoudig in via de rillijnen. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting en de scheurperforatie maakt openen makkelijk. Geschikt voor het veilig verpakken, opslaan en verzenden van producten tot en met 10 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000396 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 325 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 240 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 560 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |