Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 390 x 290 x 250-⤓ 160 mm
Artikelnr:
07001398
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,62€ 3,17
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic 390 x 290 x 250-⤓ 160 mm met plakstrip en scheurstrip. Snel op te zetten en geschikt tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Variabele hoogte
- Plakstrip sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 4,02
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 40,20
Excl. BTW
€ 48,64
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic van 390 x 290 x 250-⤓ 160 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en scheurstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en past de hoogte eenvoudig aan via de rillijnen. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting en de scheurstrip maakt openen eenvoudig. Geschikt voor het veilig verpakken, opslaan en verzenden van producten tot en met 5 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001398 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 390 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 290 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 340 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |