Autolockdoos plakstrip anti diefstal 200 x 190 x 140 mm
Artikelnr:
07000371
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,00€ 1,21
Per Stuk
Autolockdoos anti diefstal 200 x 190 x 140 mm met plakstrip, scheurstrip en overlappende kleppen. Snel op te zetten en eenvoudig te openen zonder tape.
Op voorraad
- Overlappende kleppen
- Zelfklevende sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 1,55
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 31,00
Excl. BTW
€ 37,51
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos anti diefstal van 200 x 190 x 140 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Dankzij de overlappende kleppen en plakstrip sluit je de doos stevig zonder extra tape. De scheurstrip zorgt voor eenvoudig openen en een nette presentatie. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor webshops en retail die snel en efficiënt willen verpakken met een compacte en stevige verzenddoos.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000371 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 190 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1040 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |