Autolockdoos plakstrip anti diefstal 305 x 215 x 225 mm
Artikelnr:
07000376
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,56€ 1,89
Per Stuk
Autolockdoos anti diefstal 305 x 215 x 225 mm met plakstrip, scheurstrip en overlappende kleppen. Snel op te zetten en stevig te sluiten zonder tape.
Op voorraad
- Overlappende kleppen
- Zelfklevende sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 2,40
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 48,00
Excl. BTW
€ 58,08
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos anti diefstal van 305 x 215 x 225 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. De overlappende kleppen en zelfklevende sluiting zorgen voor een stevige verpakking zonder tape. Dankzij de scheurstrip open je de doos eenvoudig en netjes. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Deze compacte verzenddoos is snel op te zetten, goed stapelbaar en ideaal voor bescherming, opslag en transport van kleinere artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000376 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 520 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |