Autolockdoos plakstrip anti diefstal 325 x 235 x 225 mm
Artikelnr:
07000377
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,70€ 2,06
Per Stuk
Autolockdoos anti diefstal 325 x 235 x 225 mm met plakstrip, scheurstrip en overlappende kleppen. Snel op te zetten en stevig te sluiten zonder tape.
Op voorraad
- Overlappende kleppen
- Zelfklevende sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 2,62
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 26,20
Excl. BTW
€ 31,70
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos anti diefstal van 325 x 235 x 225 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Dankzij de plakstrip sluit je de doos stevig zonder tape, en met de scheurstrip open je hem eenvoudig zonder gereedschap. De overlappende kleppen zorgen voor extra stevigheid en bescherming. Ideaal voor opslag, transport en een efficiënte verpakking van kleinere artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000377 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 325 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 235 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 520 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |