Autolockdoos plakstrip zelfsluitende klep 370 x 280 x 170 mm
Artikelnr:
07001572
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,25€ 2,72
Per Stuk
Autolockdoos zelfsluitende klep 370 x 280 x 170 mm met automatische bodem, tearstrip en plakstrip. Snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Eenvoudige sluiting
- Autolock bodem
- Tearstrip
Jij betaalt
€ 3,46
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 69,20
Excl. BTW
€ 83,73
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos zelfsluitende klep van 370 x 280 x 170 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en tearstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de zelfklevende sluiting. De tearstrip zorgt voor eenvoudig openen zonder schade. Ideaal voor het veilig verpakken en verzenden van lichte producten tot en met 5 kg. Geschikt voor opslag, transport en bescherming.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001572 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 370 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 170 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 520 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |