Boekverpakking omslag plakstrip 249 x 166 x max. ⤒ 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001454
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,40€ 0,48
Per Stuk
Boekverpakking omslag plakstrip 249 x 166 mm van enkelgolf karton met plakstrip en variabele hoogte tot 70 mm. Licht, stevig en snel te sluiten.
Op voorraad
- Licht ontwerp
- Aanpasbare hoogte
- Kostenbesparend
Jij betaalt
€ 0,61
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 15,25
Excl. BTW
€ 18,45
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking omslag plakstrip van 249 x 166 mm is gemaakt van licht enkelgolf karton en heeft een variabele hoogte tot en met 70 mm. De zelfklevende sluiting maakt tape overbodig en versnelt het verpakkingsproces. Dankzij de tearstrip open je de verpakking eenvoudig. Geschikt voor boeken en vergelijkbare producten tot 5 kg. Een efficiënte en ruimtebesparende oplossing voor opslag, bescherming en verzending van artikelen tot en met 7 cm hoogte.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001454 |
|---|---|
| Gewicht | 90 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 249 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 166 mm |
| Pallethoeveelheid | 4500 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Hoogte minimaal | 15 mm |
| Hoogte maximaal | 70 mm |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |