Boekverpakking omslag plakstrip 270 x 185 x max. ⤒ 62 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001656
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,74€ 0,90
Per Stuk
Boekverpakking omslag plakstrip 270 x 185 mm van bruin enkelgolf karton met plakstrip en variabele hoogte tot 62 mm voor stevig en efficiënt verpakken.
Op voorraad
- Laag gewicht
- Variabele vulhoogte
- Zelfklevende sluiting
Jij betaalt
€ 1,14
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,50
Excl. BTW
€ 34,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking omslag plakstrip van 270 x 185 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolf karton en heeft een variabele hoogte tot en met 62 mm. De geïntegreerde plakstrip maakt sluiten snel en eenvoudig, zonder tape. Dankzij de flexibele hoogte past de verpakking zich aan op de inhoud, wat zorgt voor een strakke pasvorm en goede bescherming. Geschikt voor boeken en drukwerk tot 5 kg. Ideaal voor opslag, transport en een efficiënte verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001656 |
|---|---|
| Gewicht | 103 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 270 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 185 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 62 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2000 |
| Hoogtebereik te verpakken product waarde t/m | 62 mm |
| Productkleur | Bruin |