Boekverpakking omslag plakstrip 305 x 215 x max. ⤒ 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001458
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,42€ 0,51
Per Stuk
Boekverpakking omslag plakstrip 305 x 215 mm van enkelgolf karton met plakstrip en variabele hoogte tot 70 mm. Licht, stevig en snel te sluiten.
Beperkte voorraad
- Licht ontwerp
- Aanpasbare hoogte
- Kostenbesparend
Jij betaalt
€ 0,64
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 32,00
Excl. BTW
€ 38,72
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking omslag plakstrip van 305 x 215 mm is gemaakt van licht enkelgolf karton en heeft een variabele hoogte tot en met 70 mm. De zelfklevende sluiting maakt tape overbodig en zorgt voor een snelle verwerking. Dankzij de tearstrip open je de verpakking eenvoudig. Ideaal voor boeken en mappen tot en met 6 cm hoogte en een gewicht tot 5 kg. Goed te recyclen en geschikt voor opslag, bescherming en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001458 |
|---|---|
| Gewicht | 110 g |
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Pallethoeveelheid | 2250 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Hoogte minimaal | 15 mm |
| Hoogte maximaal | 70 mm |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |