Boekverpakking omslag plakstrip wit 217 x 155 x max. ⤒ 50 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001852
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,59€ 0,71
Per Stuk
Boekverpakking omslag plakstrip wit van enkelgolf karton met dubbele plakstrip en scheurstrip. Geschikt voor boeken tot 50 mm hoogte met professionele witte buitenzijde.
Op voorraad
- Zakelijke look
- Dubbele plakstrip
- Met scheurstrip
Jij betaalt
€ 0,98
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 24,50
Excl. BTW
€ 29,65
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking omslag plakstrip wit van 217 x 155 mm is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een variabele hoogte tot 50 mm. De dubbele plakstrip zorgt voor een stevige sluiting, ook bij retourzendingen. Dankzij de scheurstrip open je de verpakking eenvoudig zonder schade aan de inhoud. De witte buitenzijde geeft een professionele uitstraling. Ideaal voor het veilig verzenden van boeken en andere platte artikelen tot en met 5 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001852 |
|---|---|
| Gewicht | 71 g |
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 217 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2850 |
| Hoogtebereik te verpakken product waarde t/m | 50 mm |
| Productkleur | Wit |