Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 145 x 128 x max. ⤒ 52 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07003300
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,55€ 0,67
Per Stuk
Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 145 x 128 mm met dubbele plakstrip, lange zijflappen en verstelbare hoogte voor een veilige en nette verzending zonder tape.
Op voorraad
- Kwalitatieve indruk
- Twee plakstrips
- Lange zijflappen
Jij betaalt
€ 0,85
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 21,25
Excl. BTW
€ 25,71
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit van 145 x 128 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een dubbele plakstrip voor stevig en tapevrij sluiten. De lange zijflappen omsluiten de inhoud volledig en bieden extra bescherming. Dankzij de voorgerilde flappen pas je de hoogte eenvoudig aan tot en met 52 mm. De witte buitenzijde zorgt voor een verzorgde uitstraling. Geschikt voor boeken tot 5 kg en eenvoudig te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003300 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 145 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 128 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2400 |
| Dikte te verpakken product van | 10 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 52 mm |
| Productkleur | Wit |