Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 305 x 215 x max. ⤒ 75 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07003313
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,83€ 1,00
Per Stuk
Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 305 x 215 mm met dubbele plakstrip, lange zijflappen en verstelbare hoogte voor een veilige en nette verzending zonder tape.
Op voorraad
- Kwalitatieve indruk
- Twee plakstrips
- Lange zijflappen
Jij betaalt
€ 1,28
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 32,00
Excl. BTW
€ 38,72
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit van 305 x 215 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een dubbele plakstrip voor stevig sluiten zonder tape. De lange zijflappen omsluiten je product volledig en bieden extra bescherming. Dankzij de voorgerilde flappen pas je de hoogte eenvoudig aan tot en met 75 mm. De witte buitenzijde zorgt voor een verzorgde uitstraling. Geschikt voor boeken tot 5 kg en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003313 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 600 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 75 mm |
| Productkleur | Wit |