Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 325 x 250 x max. ⤒ 100 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07003319
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,03€ 1,25
Per Stuk
Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 325 x 250 mm met dubbele plakstrip, lange zijflappen en verstelbare hoogte voor een veilige en nette verzending zonder tape.
Op voorraad
- Kwalitatieve indruk
- Twee plakstrips
- Lange zijflappen
Jij betaalt
€ 1,58
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,50
Excl. BTW
€ 47,80
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit van 325 x 250 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een dubbele plakstrip voor stevig sluiten zonder tape. De lange zijflappen omsluiten je product volledig en zorgen voor extra bescherming. Dankzij de voorgerilde flappen pas je de hoogte eenvoudig aan tot en met 100 mm. De witte buitenzijde van het gemarmerde karton zorgt voor een verzorgde uitstraling. Geschikt voor boeken tot 5 kg en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003319 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 325 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 600 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 100 mm |
| Productkleur | Wit |