Boekverpakking wikkel plakstrip 225 x 225 x max. ⤒ 60 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000734
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,08€ 1,31
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 225 x 225 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 60 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 1,66
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 83,00
Excl. BTW
€ 100,43
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 225 x 225 mm is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot en met 60 mm. De ruime zijflappen en voorgerilde kleppen zorgen voor een stevige pasvorm rond je boek of map. Dankzij de zelfklevende sluiting heb je geen tape nodig en verpak je snel en efficiënt. De openscheurperforatie maakt openen eenvoudig. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000734 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 60 mm |
| Productkleur | Bruin |