Boekverpakking wikkel plakstrip 225 x 225 x max. ⤒80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000730
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,29€ 1,56
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 225 x 225 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte voor een nette en veilige verzending zonder tape.
Op voorraad
- Strakke uitstraling
- Plakstrip sluiting
- Verstelbare hoogte
Jij betaalt
€ 1,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 99,50
Excl. BTW
€ 120,40
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 225 x 225 mm is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een geïntegreerde plakstrip voor snel en stevig sluiten zonder tape. De voorgerilde flappen maken het eenvoudig om de hoogte aan te passen tot en met 80 mm, zodat je boeken of andere platte producten stabiel verpakt blijven. De witte buitenzijde zorgt voor een verzorgde uitstraling. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000730 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 80 mm |
| Productkleur | Wit |