Boekverpakking wikkel plakstrip 305 x 215 x max. ⤒ 60 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000707
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,07€ 1,29
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 305 x 215 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 60 mm voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 1,64
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 82,00
Excl. BTW
€ 99,22
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 305 x 215 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot en met 60 mm. De zelfklevende sluiting zorgt voor een snelle en stevige afsluiting zonder tape. Dankzij de ruime zijflappen en voorgerilde flappen blijft de inhoud goed beschermd en stevig op zijn plaats. Geschikt voor boeken en kaften tot en met 60 mm hoogte en 5 kg. Goed te recyclen en efficiënt in gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000707 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 60 mm |
| Productkleur | Bruin |