Boekverpakking wikkel plakstrip 305 x 240 x max. ⤒ 90 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000737
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,45€ 1,75
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 305 x 240 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 90 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Niet op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 2,23
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 111,50
Excl. BTW
€ 134,92
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 305 x 240 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot en met 90 mm. Dankzij de voorgerilde flappen en ruime zijflappen sluit de verpakking goed aan op je product en blijft de inhoud stevig op zijn plaats. De zelfklevende sluiting maakt tape overbodig en de openscheurperforatie zorgt voor eenvoudig openen. Geschikt voor boeken tot 5 kg en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000737 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 240 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 800 |
| Dikte te verpakken product van | 35 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 90 mm |
| Productkleur | Bruin |