Boekverpakking wikkel plakstrip 309 x 222 x max. ⤒ 90 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000739
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,19€ 1,44
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 309 x 222 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 90 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 1,83
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 91,50
Excl. BTW
€ 110,72
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 309 x 222 mm is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot en met 90 mm. De stevige zijflappen en voorgerilde kleppen zorgen voor een goede pasvorm en bescherming van je boeken of documenten. Dankzij de zelfklevende sluiting is tape overbodig en met de openscheurperforatie open je de doos eenvoudig. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000739 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 309 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 222 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 800 |
| Dikte te verpakken product van | 30 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 90 mm |
| Productkleur | Bruin |