Boekverpakking wikkel plakstrip 330 x 270 x max. ⤒80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000733
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,44€ 1,74
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 330 x 270 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte voor een nette en veilige verzending zonder tape.
Op voorraad
- Strakke uitstraling
- Plakstrip sluiting
- Verstelbare hoogte
Jij betaalt
€ 2,22
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 111,00
Excl. BTW
€ 134,31
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 330 x 270 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een geïntegreerde plakstrip voor stevig sluiten zonder tape. De voorgerilde flappen maken het mogelijk om de hoogte flexibel aan te passen tot en met 80 mm, zodat je inhoud stabiel blijft tijdens transport. De witte buitenzijde zorgt voor een verzorgde uitstraling. Geschikt voor boeken tot 5 kg en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000733 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 330 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 270 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 800 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 80 mm |
| Productkleur | Wit |