Boekverpakking wikkel plakstrip 380 x 290 x max. ⤒ 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000787
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,43€ 1,73
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 380 x 290 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 80 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 2,20
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 110,00
Excl. BTW
€ 133,10
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 380 x 290 mm is geschikt voor het verzenden van boeken en documenten tot en met 80 mm hoogte. De verpakking is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een zelfklevende sluiting, waardoor je geen tape nodig hebt. Dankzij de ruime zijflappen, voorgerilde kleppen en openscheurperforatie blijft de inhoud stevig op zijn plaats en goed beschermd. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en eenvoudig te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000787 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 290 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 600 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 80 mm |
| Productkleur | Bruin |