Boekverpakking wikkel plakstrip 420 x 250 x max. ⤒ 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000746
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,53€ 1,85
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 420 x 250 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 80 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 2,35
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 117,50
Excl. BTW
€ 142,18
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 420 x 250 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot 80 mm. De ruime zijflappen en voorgerilde kleppen zorgen voor een stevige omsluiting van je boeken of documenten. Dankzij de zelfklevende sluiting heb je geen tape nodig en de openscheurperforatie maakt openen eenvoudig. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000746 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 420 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 750 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 80 mm |
| Productkleur | Bruin |