Brievenbusdoosje 185 x 130 x 28 mm
Artikelnr:
07003436
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,35€ 0,42
Per Stuk
Brievenbusdoosje van enkelgolf karton, formaat 185 x 130 x 28 mm. Plat geleverd, eenvoudig op te zetten en geschikt voor lichte producten.
Op voorraad
- Lage verzendkosten
- Plat geleverd
- Eenvoudige verwerking
Jij betaalt
€ 0,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 10,00
Excl. BTW
€ 12,10
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit brievenbusdoosje in het formaat 185 x 130 x 28 mm is ideaal voor het verzenden van lichte producten zoals accessoires of kleine onderdelen. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en wordt plat geleverd, waardoor je ruimte bespaart in opslag. Dankzij de tapevrije sluiting zet je de doos snel op en sluit je hem eenvoudig. Geschikt voor verzending via de brievenbus en direct uit voorraad leverbaar per bundel van 50 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003436 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 185 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 5040 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |