Brievenbusdoosje 350 x 250 x 28 mm
Artikelnr:
07001442
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,70€ 0,85
Per Stuk
Wit brievenbusdoosje van enkelgolf karton, formaat 350 x 250 x 28 mm. Snel op te zetten en voordelig te verzenden.
Op voorraad
- Lagere verzendkosten
- Zakelijke look
- Eenvoudig in gebruik
Jij betaalt
€ 0,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 19,80
Excl. BTW
€ 23,96
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit witte brievenbusdoosje in het formaat 350 x 250 x 28 mm is ideaal voor het verzenden van lichte producten zoals boeken, documenten of accessoires. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een tapevrije sluiting voor snel en netjes verpakken. Dankzij het platte ontwerp past de doos eenvoudig door de brievenbus. Plat geleverd, compact stapelbaar en direct leverbaar per bundel van 50 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001442 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2720 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |