Brievenbusdoosje A4 305 x 220 x 28 mm
Artikelnr:
07001441
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,62€ 0,75
Per Stuk
Wit brievenbusdoosje A4-formaat van enkelgolf karton, 305 x 220 x 28 mm. Snel op te zetten en voordelig te verzenden.
Op voorraad
- A4-formaat
- Zakelijke look
- Lagere verzendkosten
Jij betaalt
€ 0,88
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,60
Excl. BTW
€ 21,30
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit witte brievenbusdoosje in A4-formaat 305 x 220 x 28 mm is geschikt voor het verzenden van lichte producten zoals documenten, boeken of accessoires. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een tapevrije sluiting, waardoor je snel en efficiënt verpakt. Dankzij het compacte ontwerp past de doos eenvoudig door de brievenbus. Plat geleverd, goed stapelbaar en leverbaar per bundel van 50 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001441 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2720 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |