Brievenbusdoosje plakstrip 340 x 240 x 28 mm
Artikelnr:
07000472
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,73€ 0,88
Per Stuk
Brievenbusdoosje 340 x 240 x 28 mm van enkelgolf karton met plakstrip en tearstrip. Snel te sluiten en voordelig te verzenden.
Op voorraad
- Zelfklevende sluiting
- Lagere verzendkosten
- Met scheurstrip
Jij betaalt
€ 1,12
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,00
Excl. BTW
€ 33,88
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit brievenbusdoosje van 340 x 240 x 28 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een zelfklevende sluiting en tearstrip. Je sluit de doos snel zonder tape en de ontvanger opent hem eenvoudig zonder hulpmiddelen. Dankzij het compacte formaat past de doos door de brievenbus, wat zorgt voor lagere verzendkosten. Geschikt voor platte producten tot en met 5 kg. De doos is compact stapelbaar en wordt plano geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000472 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 340 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 240 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 3850 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |