Brievenbusdoosje wit 350 x 160 x 28 mm
Artikelnr:
48000455
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,24€ 0,29
Per Stuk
Brievenbusdoosje 350 x 160 x 28 mm van stevig enkelgolf karton. Plat geleverd, snel op te zetten en voordelig te verzenden.
Op voorraad
- Plano aanlevering
- Lage portokosten
- Eenvoudig in gebruik
Jij betaalt
€ 0,24
€ 0,98
incl. BTW
€ 0,81
Excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Dit brievenbusdoosje van 350 x 160 x 28 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voldoet aan fefco 0201. De doos wordt plano geleverd en is eenvoudig op te zetten. Dankzij het compacte formaat past hij door de brievenbus, wat zorgt voor lagere verzendkosten. Ideaal voor kleine producten tot en met 5 kg. De tapevrije sluiting maakt verpakken snel en efficiënt, terwijl de doos goed stapelbaar en geschikt voor opslag is.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000455 |
|---|---|
| Gewicht | 83 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Pallethoeveelheid | 3000 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |