Cadeaudoosje wit 56 x 35 x 147 mm
Artikelnr:
48000607
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,39€ 0,47
Per Stuk
Wit cadeaudoosje van massief karton in formaat 56 x 35 x 147 mm. Ideaal voor het stijlvol verpakken van kleine artikelen en geschenken.
Op voorraad
- Stevig massief karton
- Compact formaat
- Stijlvol wit
Jij betaalt
€ 0,39
€ 1,27
incl. BTW
€ 1,05
Excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Dit cadeaudoosje van 56 x 35 x 147 mm is gemaakt van stevig massief karton en heeft een luxe witte uitstraling. Het compacte en langwerpige ontwerp maakt deze doos geschikt voor het stijlvol verpakken van kleine artikelen. De doos is snel op te zetten, stapelbaar en biedt bescherming tijdens opslag en presentatie. Het materiaal is volledig recyclebaar en biologisch afbreekbaar, wat zorgt voor een minder milieubelastende verpakking.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000607 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 56 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 35 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 147 mm |
| Kwaliteit gram per m2 | 300 |
| Pallethoeveelheid | 18000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |