Driehoekskoker 60 x 430 mm
Artikelnr:
07002492
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,79€ 0,96
Per Stuk
Driehoekskoker 60 x 430 mm van enkelgolfkarton met plakstrip en tearstrip. Plano geleverd en rolt niet weg tijdens transport.
Op voorraad
- Zelfklevende opzetstrip
- Rolt niet weg
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 1,22
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 30,50
Excl. BTW
€ 36,91
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze driehoekskoker van 60 x 430 mm is ideaal voor het versturen van langwerpige of opgerolde producten. De stevige vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen eenvoudig. Dankzij de zelfklevende sluitstrip zet je de koker snel op. Voor extra zekerheid tijdens transport kun je tape toevoegen. De tearstrip zorgt voor makkelijk openen. Gemaakt van enkelgolfkarton en plano geleverd, wat ruimte bespaart.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002492 |
|---|---|
| Gewicht | 87 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 430 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |