Driehoekskoker 80 x 715 mm
Artikelnr:
07002495
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,31€ 1,59
Per Stuk
Driehoekskoker 80 x 715 mm van enkelgolfkarton met plakstrip en tearstrip. Rolt niet weg en wordt plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende opzetstrip
- Rolt niet weg
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 2,01
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 50,25
Excl. BTW
€ 60,80
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze driehoekskoker van 80 x 715 mm is ideaal voor het versturen van langwerpige of opgerolde producten. De stevige enkelgolfconstructie en stabiele vorm voorkomen wegrollen en beschermen de inhoud tijdens transport. Dankzij de zelfklevende sluitstrip zet je de koker snel op. Voor extra zekerheid kun je tape toevoegen. De tearstrip maakt openen eenvoudig. De koker wordt plano geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002495 |
|---|---|
| Gewicht | 192 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 715 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1350 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |