Droogzakje klei 100 x 65 mm
Artikelnr:
12000312
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 69,00€ 83,49
Per Pak
Droogzakje met actieve klei in zakje van 100 x 65 mm. Neemt tot 132% vocht op en is geschikt voor toepassingen tot en met 25 gram.
Op voorraad
- Actieve klei
- Hoge vochtopname
- Natuurproduct
Jij betaalt
€ 106,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 106,00
Excl. BTW
€ 128,26
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Dit droogzakje met actieve klei in een zakje van 100 x 65 mm is geschikt voor toepassingen tot en met 25 gram. Het neemt tot 132% van het eigen gewicht aan vocht op en heeft een opnamecapaciteit van 12 gram. Dankzij de natuurlijke samenstelling van actief klei & calcium chloride is het veilig in gebruik en voldoet het aan DIN 55473. De werking start direct na openen en houdt aan van 2 weken tot en met 3 maanden, afhankelijk van de omstandigheden.
Specificaties
| Artikelnummer | 12000312 |
|---|---|
| Gewicht | 25 g |
| Droogmiddeleenheid | 2 |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Pallethoeveelheid | 10560 |
| Materiaal | Klei |
| Productkleur | Wit |