Droogzakje klei 130 x 110 mm
Artikelnr:
12000314
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 48,60€ 58,81
Per Pak
Droogzakje met actieve klei in zakje van 130 x 110 mm. Neemt tot 132% vocht op en werkt 2 weken tot en met 3 maanden.
Op voorraad
- Actieve klei
- Hoge vochtopname
- Natuurproduct
Jij betaalt
€ 75,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 75,00
Excl. BTW
€ 90,75
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Dit droogzakje met actieve klei in een zakje van 130 x 110 mm heeft een inhoud van 100 gram en neemt tot 132% van het eigen gewicht aan vocht op. Met een opnamecapaciteit van 48 gram biedt het langdurige bescherming van 2 weken tot en met 3 maanden. Het natuurproduct van actief klei & calcium chloride is veilig in gebruik, non-toxisch en mag na gebruik bij het gewone afval. Absorptie start direct na openen van de verpakking.
Specificaties
| Artikelnummer | 12000314 |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Droogmiddeleenheid | 8 |
| Lengte | 130 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Pallethoeveelheid | 5760 |
| Materiaal | Klei |
| Productkleur | Wit |