Eco tape breedte 48 mm-rollengte 132 m-↕︎ 19 µm
Artikelnr:
08002000
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,88€ 3,48
Per Rol
Transparante Eco tape van 132 m x 48 mm met hotmeltlijm. Gemaakt van 85% gerecycled PET en geschikt voor standaard dispensers.
Op voorraad
- 85% recycled PET
- dubbele rollengte
- hoge kleefkracht
Jij betaalt
€ 4,44
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 159,84
Excl. BTW
€ 193,41
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante Eco tape van 132 meter lang en 48 mm breed is gemaakt van 85% gerecycled PET en voorzien van een hotmelt kleeflaag. De tape hecht snel op karton en dozen en is geschikt voor gebruik met een dispenser. Dankzij de dubbele rollengte werk je efficiënter en hoef je minder vaak te wisselen. Kies de juiste maat in de tabel en vind de passende dispenser bij de gerelateerde artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 08002000 |
|---|---|
| Gewicht | 320 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 19 micron |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | rPET |
| Productkleur | Semi transparant |
| Rollengte | 132 m |
| Rolbreedte | 48 mm |