Eindloos karton op pallet 120 x 180 mm
Artikelnr:
07002300
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,14€ 1,38
Eindloos karton op pallet met rillijnen van 120 x 180 mm, ideaal voor lange producten. Compact gestapeld en eenvoudig per lengte op maat te snijden.
Niet op voorraad
- Rillijnen voor vouwen
- Geschikt lange items
- Compact op pallet
Jij betaalt
€ 1,52
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 340,48
Excl. BTW
€ 411,98
Incl. BTW
- V.a.
Productomschrijving
Dit Eindloos karton op pallet van 120 x 180 mm is geschikt voor het verpakken van lange of wisselende producten. Dankzij de rillijnen vouw je het karton eenvoudig en snel. Je snijdt het per gewenste lengte op maat, waardoor je efficiënt werkt en materiaal bespaart. De zigzagstapel bevat 224 meter dubbelgolf karton en past op één palletplaats. Gemaakt van sterk, zwavelvrij materiaal dat veilig is voor aluminium producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002300 |
|---|---|
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 224 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Gewikkeld breedte | 120 mm |
| Gewikkeld hoogte | 180 mm |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Vouwmaat | 1150 mm |