Eindloos karton op pallet 185 x 185 mm
Artikelnr:
07002202
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,36€ 1,65
Eindloos karton op pallet met rillijnen van 185 x 185 mm, ideaal voor lange producten. Compact gestapeld en eenvoudig per lengte op maat te snijden.
Op voorraad
- Rillijnen voor vouwen
- Geschikt lange items
- Compact op pallet
Jij betaalt
€ 1,81
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 405,44
Excl. BTW
€ 490,58
Incl. BTW
- V.a.
Productomschrijving
Dit Eindloos karton op pallet van 185 x 185 mm is geschikt voor het verpakken van producten met een afmeting van ongeveer 185 x 185 mm en kleiner. Dankzij de rillijnen vouw je het karton snel en netjes om je product. Je snijdt het eenvoudig op maat, waardoor je efficiënt verpakt en materiaal bespaart. De zigzagstapel bevat 224 meter dubbelgolf karton en past op één palletplaats. Het karton is sterk, zwavelvrij en veilig voor aluminium toepassingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002202 |
|---|---|
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 224 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Gewikkeld breedte | 185 mm |
| Gewikkeld hoogte | 185 mm |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Vouwmaat | 1150 mm |