Eindloos karton op rol 75 x 75 mm x 100 m
Artikelnr:
03000051
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 102,00€ 123,42
Per Rol
Flexibel eindloos karton op rol van 75 x 75 mm met glad kraft aan de binnenzijde. Ideaal voor bescherming van lange, platte producten.
Op voorraad
- Flexibel karton
- Beschermt oppervlak
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 156,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 156,00
Excl. BTW
€ 188,76
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit eindloos karton van 75 x 75 mm op rol is geschikt voor het verpakken van lange en platte producten. De buitenzijde van flexibel golfkarton biedt hoge scheursterkte, terwijl de gladde kraftlaag aan de binnenzijde krassen voorkomt. Dankzij de minimale dikte is het ruimtebesparend en eenvoudig te verwerken. Je snijdt het makkelijk op maat en wikkelt het soepel om je product. Geleverd op een rol van 100 meter.
Specificaties
| Artikelnummer | 03000051 |
|---|---|
| Gewicht | 8,68 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 75 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 75 mm |
| Pallethoeveelheid | 20 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 150 mm |