ESD doos Corstat 229 x 191 x 38 mm
Artikelnr:
46000703
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,49€ 4,22
Per Stuk
ESD doos Corstat 229 x 191 x 38 mm met schuimvulling. Klaar voor gebruik en beschermt gevoelige elektronica tegen schokken en elektrostatische lading.
Op voorraad
- Anti-statische laag
- Met schuimvulling
- Klaar voor gebruik
Jij betaalt
€ 5,37
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 53,70
Excl. BTW
€ 64,98
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ESD doos van 229 x 191 x 38 mm is gemaakt van zwart minigolfkarton en voorzien van antistatisch geprofileerd schuim van 10 mm dik. De doos voldoet aan de IEC 61340-5-1 norm en is geschikt voor het veilig verzenden van statisch gevoelige elektronica. Je ontvangt de doos volledig opgezet, klaar voor gebruik. De combinatie van schokbestendig schuim en stevige buitenzijde biedt optimale bescherming tijdens transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 46000703 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 229 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 191 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 38 mm |
| Pallethoeveelheid | 500 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Zwart |
| Schuimdikte | 10 mm |